Місто над сивим Інгулом

10.09.2015
10.09.2015
Бібліотека імені Тараса Шевченка
Кировоград, ул. Шевченка, 5\22

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує у четвер, 10 вересня о 14.40 у Відділ підліткового читання - відвідати краєзнавчий екскурс «Подорожуємо рідним містом». Саме у нас, ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про історію міста, його вулиць та архітектурних пам’яток. Також можна буде переглянути виставку «Місто над сивим Інгулом », приурочену до дня міста.

Також 10 вересня о 14 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд електронної презентації Sport-Time «Цікаві факти про футбол». Крім того, 10 вересня о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться презентація циклу бук трейлерів серії «Сучасна дитяча проза» та «Сучасна дитяча поезія» видавництва Грані-Т.

Протягом тижня у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться перегляд книжково– ілюстративної виставки: «Колір і музика, слово і пісня». У відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам протягом тижня можна познайомитись з літературою, представленою на книжковій виставці на тему: «Хай квітне щаслива моя Україна». В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi. Щонеділі у відділі дитячого та сімейного читання з 12 до 15 години для Вас працює сімейний ігровий майданчик «Майстерня дружби та позитивного настрою».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!