У парку Космонавтів на березі Інгулу стало чисто

28.04.14, 13:30

Вже в ці вихідні кіровоградці, які відпочивали на Ковалівці, дякували за такий подарунок. У парку Космонавтів, на березі Інгулу, стало чисто, просторо. Тепер цей куточок приваблює і дорослих, і дітвору – пляж з білим піском, гойдалки, турніки. Територія відгороджена від дороги, тож малеча може бігати й гратися спокійно.

Це заслуга ГО «Рідний Кіровоград» та колективів місцевих підприємств. Вони влаштували тут масштабний суботник. Інструментів вистачило всім, погода сприяла дружній праці під українські пісні. Вантажівки раз по раз вивозили сміття. Діти першими випробували усі принади майданчика. А на польовій кухні приготували на всіх смачний обід.

Разом з активістами попрацював і народний депутат України Андрій Табалов. Він постійно підтримує екологічні заходи: «Прибирання пляжу на Ковалівці вже стало традиційним. Завдяки старанням городян реалізується програма «Чистий Інгул». Тільки разом наше місто можна зробити кращим».Тепер результат спільної роботи городянам треба берегти та не смітити, нагадує ГО «Рідний Кіровоград».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям…