Семінар "Голоси Кіровоградщини за демократію"

22.09.2015–23.09.2015
22.09.2015–23.09.2015

Два дні поспіль – 22 та 23 вересня у приміщенні «Тренінгового центру №1» (вул. Тімірязєва, 76 – перший поверх) громадська організація «Турбота» проводить дводенний семінар для журналістів та лідерів громадських організацій у рамках проекту «Голоси Кіровоградщини за демократію», що проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Вестиме семінар відомий тренер, активіст, журналіст, правозахисник Марина Говорухіна. Зголошуйтесь до участі за телефоном: 050-471-65-16 (Ольга Гріднєва), або долучайтеся до події у Facebook.

Семінар відбудеться у рамках проекту "Регіональні голоси за демократію", що виконується Інститутом міжнародного співробітництва німецької асоціації народних університетів (далі – DVV International) та НРГО “Прес-клуб реформ” у п’яти областях України – це Вінницька, Запорізька, Житомирська, Кіровоградська та Херсонська області. Проект, що виконується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, стартував у серпні 2015-го року і завершиться у грудні 2015 року.

Мета проекту – підвищити обізнаність громадськості щодо ініціатив громадянського суспільства у п’яти цільових областях шляхом якісної регіональної журналістики. Партнери проекту – організації громадянського суспільства у співпраці з журналістами ЗМІ, – віддані справі просування відкритого і активного діалогу між громадянами, ЗМІ та політиками під час виборчої кампанії до місцевих рад восени 2015 року. Цільові групи проекту – це активісти громадських організацій та журналісти у віці від 18 до 35 років, що об’єдналися і працюють у тісному партнерстві.



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ