Семінар "Голоси Кіровоградщини за демократію"

22.09.2015–23.09.2015
22.09.2015–23.09.2015

Два дні поспіль – 22 та 23 вересня у приміщенні «Тренінгового центру №1» (вул. Тімірязєва, 76 – перший поверх) громадська організація «Турбота» проводить дводенний семінар для журналістів та лідерів громадських організацій у рамках проекту «Голоси Кіровоградщини за демократію», що проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Вестиме семінар відомий тренер, активіст, журналіст, правозахисник Марина Говорухіна. Зголошуйтесь до участі за телефоном: 050-471-65-16 (Ольга Гріднєва), або долучайтеся до події у Facebook.

Семінар відбудеться у рамках проекту "Регіональні голоси за демократію", що виконується Інститутом міжнародного співробітництва німецької асоціації народних університетів (далі – DVV International) та НРГО “Прес-клуб реформ” у п’яти областях України – це Вінницька, Запорізька, Житомирська, Кіровоградська та Херсонська області. Проект, що виконується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, стартував у серпні 2015-го року і завершиться у грудні 2015 року.

Мета проекту – підвищити обізнаність громадськості щодо ініціатив громадянського суспільства у п’яти цільових областях шляхом якісної регіональної журналістики. Партнери проекту – організації громадянського суспільства у співпраці з журналістами ЗМІ, – віддані справі просування відкритого і активного діалогу між громадянами, ЗМІ та політиками під час виборчої кампанії до місцевих рад восени 2015 року. Цільові групи проекту – це активісти громадських організацій та журналісти у віці від 18 до 35 років, що об’єдналися і працюють у тісному партнерстві.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!