Яку воду п'ють на Новомиколаївці?!

05.11.2015
05.11.2015

Сьогодні, 5-го листопада о 12.00 активісти екологічного клубу «Флора», що діє при Кіровоградській школі №3 за підтримки КМО ВЕГО «Мама – 86» проведуть інформаційно-просвітницький захід з елементами перфомансу, присвячений якості колодязної води мікрорайону Новомиколаївка.

Протягом двох років активісти організації проводили моніторинг якості води з найпопулярнішої криниці на Новомиколаївці, що знаходиться на розі вулиць Ленінградської і Сакко і Ванцетті. Жителі прилеглих вулиць вважають воду питною і активно користуються нею як альтернативою води з під крану. Але результати дослідження якості цієї води, які проводили кілька спеціалізованих лабораторій в ході незалежного моніторингу якості питної води у м. Кіровограді на замовлення КМО ВЕГО «МАМА-86».

Активісти екологічного клубу «Флора», мають на меті розповісти місцевим жителям про те, яку воду вони насправді споживають, які речовини в ній містяться і які можуть бути негативні наслідки для здоров’я від її вживання.

Захід відбудеться у актовій залі школи №3 (вул.Авіаційна, 64) Участь у з ньому візьмуть учні школи №3, жителі мікрорайону Новомиколаївка, представники Льотної Академії та ВАТ М’ясокомбінату «Ятрань».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ