Квантовий стрибок Шевченка

14.03.2019
14.03.2019

Молодіжна рада міста Кропивницького у четвер, 14 березня, з 10.00 до 16.00 на базі ОНУБ імені Д. І. Чижевського проводить виставку 15 робіт із проекту «Квантовий стрибок Шевченка». Інсталяції «КСШ» вперше будуть презентовані молоді та жителям міста Кропивницького. Виставка відбувається в рамках святкування Шевченківських днів.

Молодіжна рада міста Кропивницького повідомляє про проведення виставки «Квантовий стрибок Шевченка» – це спільний проект київського ілюстратора Олександра Грехова та Національного музею Тараса Шевченка (Київ). Захід відбудеться за ініціативи та підтримки Молодіжної ради міста Кропивницького.
Проект «Квантовий стрибок Шевченка» – це сплав вільнодумства та науки, це спроба осучаснити старе та архівувати популярні культурні образи. Це мандрівка у часі, просторі, вимірі з українським Вергілієм – Тарасом Григоровичем, це подорож, де глядач бере на себе роль самого Шевченка.
Виставка фіксує еклектичні зустрічі Тараса Шевченка з персонажами глобалізованого світу масової культури. Кожна ілюстрація, кожна зустріч – квантовий стрибок у тіло і свідомість Іншого. «Хто з них чужий, а хто свій і що чекає Шевченка у наступному стрибку-перевтіленні?» – таке ключове запистання об'єднує всі 15 робіт, котрі будуть презентовані глядачам.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ресторан "Япи"
Дякуємо, що повідомили. Ми внесли правки в опис
Вікторія .Майстер-клас з виготовлення Слаймів
Антоніно, будь ласка, наберіть організаторів - 050-067-44-43 - і спитайте
Ирина .Пиццерия "La Vita"
Ну не знаю были в Челентано цена дороже была и предложили 2 сыр мы согласились когда принесли то пицца воняла мы…