Воркшоп з анімації у Малій Висці

22.03.2019
22.03.2019

Інтерактивний воркшоп зі створення мультфільмів та активізації молодих виборців проведуть у п'ятницю 22 березня у Професійно-технічному училищі № 16 у місті Мала Виска експерти проекту "реАнімація виборців" - представники студії Ridni animation та координаторка проекту у Кіровоградській області - Ольга Гріднєва.


У рамках воркшопу ученики та учениці училища не тільки обговорять, чому молоді варто брати участь у голосуванні як прояві демократії, але й навчаться власноруч створювати мультфільми.

Проект "реАнімація виборців" втілює у 2019 році громадська організація «Турбота» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Проект спрямований на підвищення активності молоді - учнів професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) Кіровоградської, Черкаської та Полтавської областей під час Президентських та Парламентських виборів шляхом використання анімації та привернення уваги молодіжної аудиторії до важливості свідомого голосування із подальшою їх активною участю у виборчому процесі.

Партнери проекту - громадська організація «Культурний діалог» (м. Кременчук) та громадська організація «Fly Media» (м. Черкаси), а також анімаційна студія «Ridni Animation» (м. Київ).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Виктория .Дім для безпритульних будує "Милосердя"
Есть возможность помочь хорошей одеждой как женской так и мужской)))
Egor C.Пиццерия "La Vita"
Конечно ничего общего с итальянской, вы лучше посмотрите как она выглядит приготовленная именно итальянцем в…
Наталья .Кав’ярня-піцерія "Scorini"
Сегодня зашли в кафе, на первом этаже мест не было. По крутым ступенькам поднялись на второй этаж. Девушка, которая…