Мітинг у Розумівці

09.05.2019
09.05.2019
Усыпальница Раевских в селе Разумовка
село Разумовка, Александровский район, Кировоградская область

9 травня 2019 року в селі Розумівка відбудеться мітинг, приурочений до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Захід буде проведено працівниками заповідника родини Раєвських спільно з Розумівською сільською радою, народним музеєм та будинком культури. Розпочнеться захід у центрі села Розумівка біля пам’ятника воїнам Другої Світової війни.

Захід відкриє сільський голова Христенко М.В. з вступним словом. У святі візьмуть участь хлопці-односельчани, які перебували у зоні проведення ООС(АТО). Учні Розумівської ЗОШ вшанують пам’ять загиблих віршами та покладуть квіти до пам’ятника героїв війни. Зименко Іван Іванович - голова ветеранської організації зачитає список загиблих воїнів односельців, які визволяли село Розумівку.

Після виступу відбудеться хода на сільський цвинтар до могил воїнів. Біля могил настоятель Свято – Хрестовоздвиженського храму протоієрей Михаїл проведе заупокійну панахиду за загиблими воїнами.

Початок о 9.00.

Адреса: Кіровоградська область, Олександрівський район, с.Розумівка.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?
Вікторія .База відпочинку “На гачок”
Відпочивали на базі сьогодні - 01.07.2020 - класний пляж! Ми приїхали біля 8.30 ранку, нас без проблем пустили (вхід на…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
А у них (у зоопарка) є свій сайт? Дайте посилання, будь ласка.