Осінній благовіст у Розумівці

29.09.16, 10:00

Днями у селі Розумівка Олександрівського району з нагоди 161-ої річниці з дня освячення Хрестовоздвиженської церкви відбулось II храмове свято «Осінній благовіст».

Програмою свята було передбачено Божественну літургію, хресний хід навколо храму, та концерт церковного співу у виконанні хору духовного співу «Канон» з міста Черкаси. Крім урочисто- духовної частини свята присутнім було запропоновано екскурсію по філії Кіровоградського обласного краєзнавчого музею «Історико-архітектурному заповіднику родини Раєвських», яку провели співробітники заповідника. Храмове свято Хрестовоздвиженської церкви започатковане зовсім не давно, але вже має широке коло своїх поціновувачів, які кожного року приїжджають наприкінці вересня до села Розумівки, що вже стало гарною та дуже необхідною в плані духовного відродження традицією.
Відвідувачі отримують незабутні враження від запропонованого дійства, яке посилюються неповторним природним середовищем, що створює відповідну духовну ауру та налаштовує на гармонійне відчуття прекрасного. Свято-Хрестовоздвиженської церкви церкви співпало з відзначенням свята села Розумівка Олександрівського району Кіровоградської області. Тож користуючись нагодою колектив обласного художнього музею вітає мешканців села Розумівки в тому числі і служителів храму з подвійним святом. Бажаємо успіхів у реалізації задуманих духовно-мистецьких проектів, як важливого чинника духовного відродження регіону, матеріального достатку та мирного неба над головою.
Хочеться висловити щиру вдячність керівництву обласного краєзнавчого музею за надану можливість стати учасником цього унікального дійства, та з нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму закликати громадськість області надавати перевагу туристичним маршрутам нашого краю.

Микола Правда – науковий співробітник обласного художнього музеюКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!