Чому я був проти?

18.06.2019
18.06.2019

18 червня 2019 року о 17:00 в актовій залі ОУНБ ім. Чижевського відбудеться зустріч із Віктором Шишкіним - автором книги "Чому я був проти?"

Тема зустрічі: "Новітня історія України очима екссудді Конституційного суду". Передусім автор книги мав на меті висловити свої погляди щодо подій, які мали місце у громадському житті нашої країни, через оприлюднення правових актів, до створення яких він був причетний. Згодом до цих текстів додалися авторські коментарі, розмова з давнім другом та фотододаток - спогад.

Можливо, пропонована книга дасть змогу читачеві інакше подивитися на особливості роботи судді Конституційного Суду України. У збірці вміщено судові рішення Конституційного Суду України, стосовно яких автор як суддя Конституційного Суду України офіційно висловлював незгоду через оприлюднення Окремих думок – спеціальних актів, передбачених і захищених законом.

Позиції автора також викладені в анотаціях до кожного судового Рішення та в наукових статтях щодо предмета конкретного Рішення.

Книга покликана привернути увагу громадськості до можливих альтернативних кроків у вирішенні суспільно важливих проблем, на яких наполягав автор, перебуваючи на посаді судді КСУ.

Зустріч організована з нагоди виходу у видавництві "Темпора" книги Віктора Шишкіна "Чому я був проти?"

Запрошуємо кропивничан і гостей міста до відділу обслуговування користувачів на захід.

Вхід – вільний.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юлия .Кафе "Крила"
Не могу зарегистрировать свою скидочную карту!!!
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Кемпинг "У Алены"!Проживание в палаточном городке на берегу Серебрянного озера!!!!Новые трехместные палатки высотой…
Костя .Легенды и реальность замка Шуваловых
Проведу екскурсію по місту Тальному та по палацу графа Шувалова, старий номер втрачений , ось новий 0972220158. У зв*язку…