Виставка Дмитра Андріянова із м. Золоте

08.11.2019
08.11.2019
Галерея "Елисаветград"
Кировоград, ул. Пашутинская, 36

У галереї "Єлісаветград" 8 листопада відкриється виставка Дмитра Андріянова із м. Золоте.

"Галерея ще пів року тому запланувала проведення виставки яку Дмитро відкриє 8 листопада. До нас вони приїдуть разом з бабусею Оленою Винокуровою, яка в прошлому році незважаючи на їснуючи проблеми в місті організувала участь дітлахів міста в конкурсі дитячого малюнку, яку проводить галерея .
Народився Дмитро на День захисту дітей 12 років тому, зараз – семикласник Золотівської багатопрофільної гімназії, та учень Золотівської філії Попаснянської ДШМ, що в місті Золотому на Луганщині, яке знаходиться за лічені кілометри від лінії фронту. Як стверджує бабуся і незмінна наставниця в мистецтві Олена Винокурова, із самого малечку хлопець захоплювався малюванням, а також створенням різних поробок, найчастіше з пластиліну. Саме з пластиліну Дмитро створював фігурки різних тварин та героїв вигаданих історій, і от одного разу в голову юного митця прийшла ідея робити маленькі подарункові картинки-магнітики. Власниками перших зразків стали учасники ініціативи «Олені Святого Миколая» - волонтери Харківського АКЦентру, котрі протягом кількох років на різдвяно-новорічні свята привозять подарунки діточкам, які живуть на лінії розмежування. І за останній час маленькі магнітики «виросли» до цілих картин, різноманітних за тематикою: від пейзажних замальовок до метафоричних робіт, присвячених історичним подіям.
Дмитро активно бере участь у мистецьких конкурсах – від районних до міжнародних. Тільки за останній рік їх налічувалося близько двох десятків, за які хлопець отримав 11 медалей та 20 дипломів. А його робота, присвячена мамі, здобула особливу відзнаку на міжнародному конкурсі в Італії. Юний митець не лишається осторонь громадської активності, як художник долучився до створення Золотівського муралу та шкільного муралу в рідній гімназії. Крім того, радо проводить по всі країні майстер-класи з авторської техніки виготовлення магнітів",
- зазначає власник галереї, Микола ЦукановКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Марія .Ресторація Кропивницьких
Доброго дня. Відвідали даний заклад. Зазвичай коментарі не пишу, але тут дуже хотілось би поділитися. Були невеликою…
Michael G.Цвітне: Гончарство ХІХ-ХХ століття
Мій батько з Цвітної, жив там до війни і мобілізований був Єлісаветградковським райвоєнкоматом на війну. До речі,…
Танюшка .Отель-ресторан "Бегемот"
Заказывали номер по телефону, попросили с удобствами который стоит 500 грн сутки, в итоге при заезде оказалось…