​Карта ремонтів: що і як ремонтували у Кропивницькому за останні три роки?

13.05.2020
13.05.2020

У середу 13 травня о 12:00 команда “Антикорупційного штабу” проведе онлайн прес-брифінг онлайн-інструменту – «Карти ремонтів». На прес-брифінгу будуть присутні експерти, представники влади, журналісти та громадські активісти.

Під час заходу спікери представлять:
- Результати дослідження видатків міста Кропивницький на ремонт починаючи з 2017 року;
- найдорожчі ремонти;
- «топ-5» підрядників і замовників;
- куди і навіщо звертатись, у разі неналежного виконання ремонтних робіт.

Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/DyxuEBT Посилання на конференцію Zoom: https://cutt.ly/PycIFX0

Громадська організація “Антикорупційний штаб” створила інтерактивний інструмент, за допомогою якого можна легко контролювати мільярди гривень, які щороку виділяються місцевою владою на проведення ремонтних робіт у школах, садочках, лікарнях, гуртожитках, житлових будинках, парках тощо. Якщо ж роботи не виконуються, або ж були проведені неякісно, кожен громадянин може зафіксувати цей факт шляхом коментаря чи фотографії об’єкту. Маємо перші успішні досягнення: Карта ремонтів уже допомогла запобігти ряду порушень і зберегла близько 12 млн гривень у бюджетах українських міст.

На прес-брифінг запрошуються представники міської влади, журналісти та громадські активісти. Спікерами прес-брифінгу виступлять:
- Юлія Гречка, голова правління ГО «Антикорупційний штаб»;
- Сергій Миткалик, виконавчий директор ГО «Антикорупційний штаб»;
- Представник Кропивницької міської ради (уточнюється).

Антикорупційний штаб – громадська організація, створена у 2014 році. ГО “Антикорупційний штаб” розробляє цифрові інструменти, які підвищують спроможність громадян контролювати прозорість та ефективність роботи органів місцевої влади. Метою Антикорупційного штабу є запобігання і протидія корупції, а також зменшення толерантності до корупції серед населення. Проект реалізується за підтримки Міжнародний фонд "Відродження".Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!