​Збери дітям наплічник!

22.08.2020
22.08.2020

Готуєте дитину до школи? Збираєте доньці чи синочку портфелика? Купіть зайвий пенал та десяток зошитів - і давайте разом зберемо ранець для школяриків із багатодітних родин!

За пару тижнів - перше вересня, і до шкіл у Кропивницькому піде понад три тисячі дітей, які живуть у багатодітних родинах. Тому активна громадськість вирішила підтримати школяриків!

«Долучайтеся! Особливо якщо живете у мікрорайоні Пацаєва-Волкова або Жадова-Попова! Приносьте набір олівців, яскравий пенал, фарби чи зошити - і давайте разом зробимо добру справу!», - закликає ресторатор Владимир Кравчук

Він пропонує свою кав‘ярню-магазин «Країна кави та чаю» по вулиці Пацаєва як місце збору шкільного приладдя.

Ви можете або принести канцтовари з дому, або купити їх на першому поверсі торгівельно-розважального центру, де працює «Країна кави та чаю» - у новому «АТБ» або у дитячому магазині там же, поруч.

Везете своїх дітей у «Crazy Land»?! Зробіть приємність і хлопчикам та дівчаткам, чиї родини збирають до школи чотирьох, п’ятьох, шістьох і більше діток! Зупиніться на першому поверсі і залиште канцтовари на спеціальній стійці у магазині «Країна кави та чаю» - для акції «Збери дітям наплічник!».

Що можна принести?!
- олівці, пластилін, фарби, щіточки;
- зошити, альбом для малювання;
- пенал, підставка для книжок;
- кульова ручка, лінійка;
- гумка, ножниці, клей;
- інші канцтовари.

Збір триває до 22 серпня включно, а вже з вівторка 25-го ми вручаємо зібране приладдя разом із Управлінням молоді та спорту. Дякуємо Катерині Черкаській і всій команді управління за підтримку акції «Збери дітям наплічник!»

Із питаннями та пропозиціями можна звертатися до Володимира Кравчука: 0 (50) 540 54 83

Магазин «Країна кави та чаю» працює на першому поверсі торгівельно-розважального центру (там, де АТБ та Crazy Land) цілодобово.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок