Олексій Козачинський та Богдан Швець читали дітям

19.03.16, 18:00

Цього тижня у Кіровоградській обласній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка в рамках Національного проекту «Україна читає дітям», відбулася творча зустріч з артистами Кіровоградської обласної філармонії: Козачинським Олексієм та Швецем Богданом. На захід завітали учні початкових класів гімназії ім. Т.Г.Шевченка м. Кіровограда.

Олексій розповів про героїв українських народних казок, які йому подобалися у дитинстві та вплинули на його творчість. Він створив разом з маленькими читачами музичні композиції, які дозволили дітям поринути у світ музики та книги.

Богдан презентував дітям книги з бібліотеки своєї родини, яку почали створювати ще його бабуся з дідусем, показав найулюбленіші книжки: казки братів Грімм та Вільгельма Гауфа, пригоди Джека Лондона та Даніеля Дефо.

Артисти не розлучаються з книжками навіть на гастролях, беруть з собою електронні книги з творами сучасних авторів, але віддають перевагу паперовим виданням.

На завершення заходу діти зробили селфі з Олексієм та Богданом.Година живого невимушеного спілкування з артистами пролетіла дуже швидко. Гумор, танці та музика залишили незабутні враження про зустріч у серцях маленьких читачів бібліотеки.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…