"Стумарі" у Кропивницькому

28.08.2020–06.09.2020
28.08.2020–06.09.2020

Вже 28 серпня, у місті Кропивницький, відкривається перше кафе грузинської кухні під брендом «Стумарі».

До цього моменту, «Стумарі» був відомим на всю Україну, як мережа кафе, на сьогодні це одні з найпопулярніших закладів таких міст як Черкаси, Суми, Херсон, Львів, Запоріжжя,Хмельницький, Почаїв та Рівне. «Стумарі» й надалі підкорює серця усіх любителів смачної кухні та європейського сервісу.

Нове кафе знаходиться у самому центрі Кропивницького, за адресою Велика Перспективна, 21. Кафе дуже зручно розташоване як для містян, так і для гостей Кропивницького.

Зал кафе вміщує до 65 місць і готовий приймати гостей для святкування Днів Народження, корпоративів та інших заходів.

Це дуже стильне та тематичне місце, де гості зможуть перенестися до гостинної та смачної Грузії, не покидаючи центр України. Запашні хачапурі, завжди усміхнений та щирий персонал, красивий інтер'єр та звичайно ж європейський сервіс – все це чекає Вас у «Стумарі».

Запрошуємо в нове кафе «Стумарі» за адресою вул. Велика Перспективна, 21, щодня з 11:00 до 23:00. Не пропустіть спеціальні пропозиції, акції, розіграші призів та святкові заходи в кафе грузинської кухні «Стумарі», слідкуйте за новинами на офіційних сторінках закладу в Facebook і Instagram. Для бронювання столів телефонуйте за номером +380672435198Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок