Де та як відпочити влітку не за всі гроші світу?

14.05.2021
14.05.2021

До літа залишилися лічені тижні, а це означає, що варто спланувати свій особистий, сімейний або корпоративний відпочинок. І бажано зробити це з урахуванням всіх ризиків, які несе пандемія коронавірусу.

Де можна цікаво провести канікули або відпустку - в Україні та світі, - розповість турист з великим стажем, екперт та знавець - Олександр Знахаренко.

Його лекція і презентація відбудеться у Гончаренко центрі у п'ятницю, 14 травня - і почнеться об 11.00. Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/SbQlU87 - і чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки напередодні (12-13 травня).

З огляду на карантин, на тренінг ми запросимо тільки 15 осіб. Будь ласка, запишіть собі номер - 050-884-97-16 та беріть трубку, коли вам телефонують. Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…