​Соціалістична реконструкція села

25.11.2021
25.11.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Запрошуємо шанувальників та шанувальниць історії долучатися до спільного проекту, що його впроваджують Регіональний центр наукових досліджень та Кропивницький Гончаренко центр. У рамках проекту ми проводимо Історичний лекторій. Звісно, на цікаві теми з минувшини Кіровоградщини!


Чергова лекція на тему "Соціалістична реконструкція села! Як українські селяни стали колгоспниками (1920 – 1930-ті роки)" відбудеться у четвер, 25 листопада і почнеться о 17.00. Веде лекторій Борис Шевченко - директор Регіонального центру наукових досліджень з історії України та підготовки історико-краєзнавчих видань.

Щоб взяти участь у зустрічі, будь-ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/yTT3q1y - щоб ми знали, скільки чаю та кави готувати, і приходьте на зустріч - у четвер, 25 листопада о 17.00. Адреса центру: вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх).

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! А щоб бути у курсі заходів у центрі, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Людмила .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Цей коментар надіслав пан Ростислав Михась зі Львова: "Чуттєва розповідь, шкода , що люди так і не зрозуміли до…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!