Як створити гарне резюме?

06.07.2022
06.07.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Пошук найкращої роботи, яка вас задовольнить і дозволить не лише заробляти, але й розвиватися - важлива частина професійної кар'єри. Для того, щоб гідно презентувати себе на ринку праці, потрібно створити для себе хороше резюме.

Як це зробити якісно, на що потрібно звернути увагу, розповість під час тренінгу фахівчиня з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості - Олександра Челідзе. Тренінг пройде у Гончаренко центрі у середу, 6 липня - початок о 15.00.

Щоб записатися на участь у зустрічі, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/AKX5UWG - і без нагадувань приходьте у середу, 6 липня о 15.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер").

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ви можете піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) віком до чотирьох років ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!!!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!