​Сучасні медіа у часи змін: Навчальний тренінг

02.09.2022
02.09.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У п’ятницю, 2-го вересня о 12.00 у приміщенні освітньо-культурного простору “Кропивницький Гончаренко Центр” відбудеться заключна інформаційна зустріч із циклу заходів з медіаосвіти для осіб поважного віку на тему “Сучасні медіа у часи змін", яку проводила громадська організація “Прес-клуб реформ”.

Навчальний курс побудований з огляду на те, що медіа-грамотність - це сукупність знань, навичок та умінь, що дозволяють людям аналізувати, критично оцінювати і створювати різноманітні повідомлення для різних типів медіа. У рамках навчального курсу, що його вели експерти громадської організації “Прес-клуб реформ” журналіст і критик Дмитро Шульга та викладач педагогічного університету Роман Пикалюк, акцент був на тому, що медіаграмотність передбачає вміння розуміти й аналізувати, як медіа функціонують у суспільстві та який вплив вони мають.ішній журналістиці стає особистість журналіста чи журналістки.

Для людей будь-якого віку, у тому числі для поважної аудиторії 60+ бути медіаграмотним сьогодні в Україні означає бути спроможним знайти те, що ми шукаємо, вибрати те, що нам потрібно, й визначити, наскільки надійною є ця інформація. Бути медіаграмотним означає бути здатним оптимально використовувати відповідну інформацію, зберігаючи її розумно, й ділитися нею з іншими.

Місія громадської організації “Прес-клуб реформ”, у тому числі, допомагати людям вчитися компетентно споживати будь-які повідомлення в мас-медіа та вміти створювати свій власний медіа-продукт. Тому під час навчального заняття у п’ятницю можна буде актуалізувати або підсумувати свої знання про те, що таке інформація і за якими законами вона розвивається, чи можна регулювати інформаційний потік в сучасному світі, яким є вплив дезінформації, на якій глибині інформаційного океану починають загрожувати фейки, яким є значення медіаграмотності у сучасному світі.

Запрошуємо поговорити про це зі спікерами - у п‘ятницю, 2-го вересня о 12.00 у Гончаренко центрі за адресою, вул. Велика Перспективна 4а (другий поверх, вхід до будівлі - з правого боку). Участь у заході безкоштовна, реєстрація не потрібна!

Захід організовано НРГО “Прес-клуб реформ” у рамках проєкту “Критичне мислення та гігієна інформації в часи пандемії та інформаційної ери”, що реалізується громадським об’єднанням «Суспільство і право» за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (проект Німецького фонду Маршалла США) за фінансової підтримки Європейського Союзу. Погляди учасників заходу не обов'язково відображають офіційну позицію Європейського союзу.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!