​Психосоціальна підтримка - від Товариства Червоного Хреста

25.10.2022
25.10.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Психологічна підтримка сьогодні дуже важлива, як для дітей так і для дорослих. У місті Кропивницький таку допомогу надають у тому числі волонтери і волонтерки Товариства Червоного Хреста України.

У вівторок, 25 жовтня о 14.00 відбудеться зустріч із координатором проекту та волонтерами Обласної організації Товариства Червоного Хреста України - у Гончаренко центрі.

Під час зустрічі ви детально дізнаєтесь і навіть на практиці відчуєте їхню діяльність в сфері психосоціальної підтримки та отримаєте інформацію, де Товариство проводить такі заходи.

Завітайте на зустріч, а щоб організатори знали, скількох людей чекати, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/zNwpu8e - і без нагадувань приходьте у вказаний день та час (вівторок, 25 жовтня о 14.00) за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер").

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги центр припиняє свою роботу, і ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабрикці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нашу політику безпеки. Зверніть на це увагу!


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!