​Майстер-клас "Назад у майбутнє"

23.11.2022
23.11.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Майже кожна людина мріє якнайдовше зберегти молодість - і зовнішню, і внутрішню. Здатність сприймати світ яскраво, як у дитинстві, і радіти життю, як в юності. На жаль, час невблаганний і чинить свій колосальний вплив. З одного боку – ми стаємо досвідченішими і мудрішими, а з іншого – старшими. Вікових змін не уникнути, і від цього іноді сумно стає…


Але є хороша новина: знаючи і розуміючи механізми старіння можна уповільнити старість, що наближається, і виглядати років на 5-10-15 молодше свого віку. Та й зберегти яскравість емоцій, відчуттів, переживань.

На практичному майстер-класі, який проведе у Кропивницькому Гончаренко центрі у середу 23-го листопада Інна Панченко, поговоримо про причини старіння, біомеханіку наших тканин, джерела вікових деформацій та способи фізіологічного відновлення.

Початок зустрічі о 14.00, тривалість до 1,5 години. Щоб записатися на участь у зустрічі, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/0Bc6231 - і без нагадувань приходьте у вказаний день та час (середа, 23 листопада о 14.00) за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер").

1) Візьміть з собою дзеркальце 2) Одягніть щось таке, що допомагає побачити зону декольте (наприклад, не "водолазку").

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги центр припиняє свою роботу, і ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабрикці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нашу політику безпеки. Зверніть на це увагу!


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!