Все про нерухомість у нашому місті

16.05.2023
16.05.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У вівторок, 16-го травня освітнього-культурний простір "Гончаренко центр" запрошує на лекцію-зустріч, котру проведе відома кропивницька ріелторка, знавчиня нерухомості - пані Оксана Слатніцька. Початок зустрічі о 14.00, тривалість - біля півтори години.

Пані Оксана розповість про стан нерухомості у місті - про те, що користується популярністю, які будинки чи квартири важко продати, а які навпаки - легко. Поговоримо про те, як стати ріелтором, якими якостями та навичками і знаннями треба володіти, дізнаємося про шахрайства у сфері продажу нерухомості і як себе від них вберегти, а також про те, чому при продажі чи купівлі нерухомості варто звертатися до ріелтора.

Зацікавилися? Тоді реєструйтеся до участі! Заповнюйте анкету https://7xro.short.gy/dK2ifT - і без зайвих запрошень та нагадувань приходьте 16-го травня о 14.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі з вивіскою "Сушимастер" з правого боку, під вивіску "Гончаренко центр").

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!