​Дотримання прав людини працівниками правоохоронних органів в умовах воєнного стану

19.05.2023
19.05.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У п'ятницю, 19-го травня освітнього-культурний простір "Гончаренко центр" запрошує на лекцію-зустріч, котру проведе старший інспектор з особливих доручень Департаменту головної інспекції та дотримання прав людини Нацполіції України - Микола Сульжук.


Початок зустрічі о 14.00, тривалість - біля півтори години. Пан Микола алгоритм дій під час різних життєвих ситуацій, способів взаємодії з поліцейськими, захист прав у разі перебування під контролем поліції в умовах воєнного стану.

Зацікавилися? Тоді реєструйтеся до участі! Заповнюйте анкету https://7xro.short.gy/27Lr2D - і без зайвих запрошень та нагадувань приходьте 19-го травня о 14.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі з вивіскою "Сушимастер" з правого боку, під вивіску "Гончаренко центр").

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!