​Десять європейських днів у розрізі Кіровоградщини: Права людини

05.06.14, 14:30

Кіровоградський прес-клуб та Кіровоградське Інтернет Телебачення (КІТ) продовжують зйомку та трансляцію в ефірі проекту "Десять європейських днів у розрізі Кіровоградщини", що його підтримала Міжнародна громадська організація "Internews-Україна". У рамках проекту, розповідає керівник Кіровоградскього прес-клубу Вікторія Талашкевич, буде створено десять програм, у кожній з яких 4-5 експертів висловлять свої думки на теми, пов'язані із перспективами євроінтеграції країни. Зокрема, у середу вже була записана третє програма на тему європейських стандарів дотримання прав людини та їх реалізації в Україні.

<

Спікерами, з якими спілкувалися ведучі - Олена Кваша, Ольга Гріднєват та Анастасія Мусатенко, - стали Анна Заботкіна, директор Центру соціальної реабілітації особливих діток, Любов Лук'янцева, представник Комітету виборців Кіровограда, Євгеній Фомін, керівник "Фундації Прав Людини" та Марина Говорухіна, експерт Гельсинської Спілки (обоє через Skype з міста Київ), та Андрій Лейбенко, керівник call-центру, який працює на Кіровоградщині, відстоюючи права громадян.

Сьогодні і завтра плануєтсья записати та видати в ефір програми на теми "Спорт як один із векторів, за яким Кіровоградщина прямує до Європи", "Мистецтво і європейський спадок у Кіровограді", "Українська армія та боєздатність військових - перспективи вступу до загальноєвропейських та світових систем безпеки" та "Розвиток громад як одна з європейських практик розбудови громадянського суспільства: кіровоградські практики".Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Людмило, телефонуйте будь ласка на іподром - тут це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Научись танцевать ТВЕРК
Марино, запис - за тел.: (093) 409 87 31, (095) 647 00 59
Игорь .Юристи служби зайнятості розповіали про особливості претензійно-позовної…
Деякі центри зайнятості сумістно з пенсійним фондом невірно обчислюють страховий стаж а саме війсковослужбовцям&#8230;