​Десять європейських днів у розрізі Кіровоградщини: Права людини

05.06.14, 14:30

Кіровоградський прес-клуб та Кіровоградське Інтернет Телебачення (КІТ) продовжують зйомку та трансляцію в ефірі проекту "Десять європейських днів у розрізі Кіровоградщини", що його підтримала Міжнародна громадська організація "Internews-Україна". У рамках проекту, розповідає керівник Кіровоградскього прес-клубу Вікторія Талашкевич, буде створено десять програм, у кожній з яких 4-5 експертів висловлять свої думки на теми, пов'язані із перспективами євроінтеграції країни. Зокрема, у середу вже була записана третє програма на тему європейських стандарів дотримання прав людини та їх реалізації в Україні.

<

Спікерами, з якими спілкувалися ведучі - Олена Кваша, Ольга Гріднєват та Анастасія Мусатенко, - стали Анна Заботкіна, директор Центру соціальної реабілітації особливих діток, Любов Лук'янцева, представник Комітету виборців Кіровограда, Євгеній Фомін, керівник "Фундації Прав Людини" та Марина Говорухіна, експерт Гельсинської Спілки (обоє через Skype з міста Київ), та Андрій Лейбенко, керівник call-центру, який працює на Кіровоградщині, відстоюючи права громадян.

Сьогодні і завтра плануєтсья записати та видати в ефір програми на теми "Спорт як один із векторів, за яким Кіровоградщина прямує до Європи", "Мистецтво і європейський спадок у Кіровограді", "Українська армія та боєздатність військових - перспективи вступу до загальноєвропейських та світових систем безпеки" та "Розвиток громад як одна з європейських практик розбудови громадянського суспільства: кіровоградські практики".Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не&#8230;
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!