​Курс управління стресом "Самодопомога Плюс"

01.08.2023–29.08.2023
01.08.2023–29.08.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У Кропивницькому стартує курс із опанування навичок управління стресом для дорослих. Ця проограма розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для підтримки людей, що переживають вкрай несприятливі обставини. Курс проводиться у груповому форматі протягом п’яти тижнів (одне заняття на тиждень) під наглядом двох досвідчених психологів-фасилітаторів.


Зустрічі відбуватимуться у Гончаренко центрі по вівторкам, починаючи з першого серпня. Ведучі групи - психологи ГО “Десяте квітня” Олена Новікова та Антон Покалюхін. Під час проходження курсу учасники та учасниці зможуть навчитись новим навичкам керування стресом та більш гнучко ставитись до викликів сьогодення.

Ефективність програми “Самодопомога плюс” підтверджена науковими дослідженнями і не лише допомагає знизити стрес, а й може запобігти виникненню психічних розладів. Кожне заняття триває біля двох годин та включає в себе використання спеціального аудіозапису під керівництвом фасилітаторів, вивчення нових вправ з подолання стресу та їх практикування.

Звертаємо увагу, що група “Самодопомога плюс” не є психотерапевтичною, тож вона не передбачає обговорення історій учасників та не вимагає від них ділитись власним досвідом. Щоб взяти участь, будь ласка, заповніть форму: https://adhr.short.gy/lQoRys - Кількість учасників обмежена, після заповнення заявки з вами зв’яжуться організатори для короткої співбесіди.

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!