​Курс "Фінансова грамотність"

13.09.2023
13.09.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Хочете розібратися, як виникли гроші і яку функцію вони відіграють у житті суспільства? Записуйтесь на базовий курс з фінансової грамотності для дорослих.

Основни основ, найбільш елементарні речі, які, тим не менше, потрібно знати - про це розповість під час навчального курсу Андрій Флоренко у Кропивницькому Гончаренко центрі. Ви дізнаєтесь, з чого складається бюджет родини і як його спланувати, що таке інфляція та податкові пільги, як робити заощадження і як змінюється вартість грошей, і ще чимало цікавих речей.

Перше заняття відбудеться у середу 13-го вересня о 16.00 - і далі група учнів та учениць буде кожної середи протягом шести тижнів відвідувати заняття, отримувати домашні завдання, а наприкінці пройде тест та отримає сертифікат (ті, хто сумлінно відвідуватиме всі уроки). Курс розраховано на дорослих людей - віком від 18-ти років і старших. Заняття проходитимуть щосереди оф-лайн з 16.00 до 18.00 у приміщенні Гончаренко центру.

Щоб взяти участь у курсі, будь ласка, заповніть анкету:
https://adhr.short.gy/FHMTuJ - і без зайвих нагадувань чи додаткових запрошень приходьте у середу, 19-го липня за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід з правого боку будівлі). Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!