Трансформаційна гра "ПСИХОСОМАТИКА"

07.11.2023
07.11.2023

Кажуть, що всі хвороби - від нервів. У більшості випадків так і є, переконана пані Юлія Овчиннікова. Вона - ігропрактикиня та МАК-консультантка. Пані Юлія свідчить, що придушені емоції можуть призводити до хвороб або їх симптомів. Також у людини можуть бути вторинні вигоди від хвороби, в яких вона собі не зізнається.

Хочете знати про це більше? Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький" запрошує на зустріч у вівторок, 7-го листопада о 16.00. Це буде не тільки розмова, а й трансформаційна гра!

Щоб організатори знали, на скількох людей очікувати, запишіться, будь ласка - https://cutt.ly/rwTtyKrm - і далі без додаткових нагадувань чи запрошень приходьте у вівторок, 7 листопада о 16:00 за адресою вул. Велика Перспективна, 4а (вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Участь безкоштовна!

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!