Це сказала вона!

17.11.2023
17.11.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

До кінця листопада в українських Вікіцитатах триває марафон «Це сказала вона» присвячений створенню і покращенню статей про видатних жінок. Це частина міжнародної кампанії #SheSaid. Чому це важливо? Бо в українських Вікіцитатах лише близько 1 403 статтей про жінок із всього обсягу (5 449 статей) про осіб. Це тільки 25,7%, принаймні так було станом на 10 жовтня 2023 року.

Тому пані Марина Чала, яка є редакторкою української Вікіпедії, запрошує у п'ятницю, 17 листопада бажаючих завітати у Гончаренко центр, де о 14:00 відбудеться знайомство з марафоном "Це сказала вона". Під час зустрічі присутні зможуть власноруч створити чи доповнити якусь статтю у Вікіпедії. Пані Марина рекомендує для цього взяти з собою книгу улюбленої авторки. Або ви зможете скористатися бібліотекою Гончаренко центру.

Щоб організатори знали, на скількох людей очікувати, запишіться, будь ласка - https://cutt.ly/PwYOh8Zp - і далі без додаткових нагадувань чи запрошень приходьте у п'ятницю, 17 листопада о 14.00 до Гончаренко центру за адресою вул. Велика Перспективна, 4а.

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!