​Як розвивати дитину вдома?

22.11.2023
22.11.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Огляд кращих розвиваючих іграшок, ігор та поради, як розвивати дитину дошкільного віку вдома, пропонує до вашої уваги педагогиня і психологиня Анастасія Рубаник, керівниця студії розвитку "Невгамовні".

Запрошуємо всіх, кому цікава ця тема, завітати у середу, 22 листопада о 16:00 в освітньо-культурний простір "Гончаренко центр Кропивницький". Якщо ви плануєте взяти участь, будь ласка, зареєструйтеся у формі, щоб організатори могли повідомити вас у разі змін про додаткові деталі - https://cutt.ly/2wUEI4WV - і без додаткових нагадувань чи запрошень приходьте у середу, 22 листопада о 16:00 до Гончаренко центру за адресою вул. Велика Перспективна, 4а.

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. ДІТЕЙ та ПІДЛІТКІВ віком до 18 років (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.


Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!