​Тренінг з основ спілкування

24.11.2023
24.11.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Як краще та глибше пізнати себе та оточуючих? Як розвивати довіру, інтуіцію та усвідомлення своєї ролі у колективі та стилю поведінки? Психологиня Аліна Степанова запрошує дорослих знайти відповіді на ці питання у п'ятницю, 24 листопада о 16:00 (тривалість - біля 1,5 години). Зустрічаємося в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр Кропивницький".

Пані Аліна Степанова - психологиня, яка має більш ніж п'ятирічний досвід роботи з дорослими та дітьми, випускниця ЦДУ ім. Володимира Винниченка, працює зокрема у площині глибинної психології, пройшла більше 900 годин додаткового навчання задля підвищення кваліфікації.

Якщо вам цікаво взяти участь, будь ласка, зареєструйтеся у формі, щоб організатори знали, на яку кількість людей готувати вправи під час тренінгу - https://cutt.ly/1wUEmzoL - і далі без додаткових нагадувань чи запрошень приходьте у п'ятницю, 24 листопада о 16:00 до Гончаренко центру за адресою вул. Велика Перспективна, 4а.

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. ДІТЕЙ та ПІДЛІТКІВ віком до 18 років (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки.

Нагадаємо, що засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко.

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, з огляду на місію, яку Олексій та його команда втілюють у життя, завжди безкоштовна! Слідкуйте за діяльністю Олексія Гончаренка у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenko

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або у Фейсбуці - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!