Як підготувати сад до літа?

13.03.2024
13.03.2024
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Які роботи у саду потрібно провести вже зараз, щоб підготувати рослини до літнього сезону? Що таке органічне землеробство і як його застосувати у декоративному саду? Коли і як варто проводити обрізку чагарників, обробку препаратами до цвітіння і протягом сезону? Чому треба підгодовувати рослини?

Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте, якщо завітаєте у середу, 13 березня о 16:00 до освітньо-культурного простору "Гончаренко центр Кропивницький". Зустріч із садівниками та садівницями проведе Ірина Левченко - ландшафтна дизайнерка, керівниця Школи садівництва.

Щоб взяти участь, зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням - https://cutt.ly/8w10ZPkT - і без зайвих нагадувань чи додаткових запрошень приходьте за адресою вул. Велика Перспективна, 4 а (другий поверх).

Нагадаємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр не припиняє роботу, але ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей і підлітків (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати на заходи у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та політику безпеки. Зверніть на це увагу!

Засновник мережі безкоштовних освітньо-культурних просторів "Гончаренко центр" - це народний депутат України, Президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко. Слідкуйте за його діяльністю у телеграмі - https://t.me/oleksiihoncharenko або дивіться відео на платформі https://www.youtube.com/@AlexGoncharenkoКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!