На «Хуторі Надія» у День захисту дітей виступили викладачі музшкіл

03.06.13, 11:40

З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей та у рамках Року творчості дітей та молоді, оголошеного в Україні, увазі відвідувачів заповідника «Хутір Надія» було запропоновано концерт викладачів кіровоградських музичних шкіл.

Чудові хвилини долучення до високого мистецтва подарували представники Кіровоградської музичної школи №1 імені Нейгауза, як Денис Чернецький (він виконав на саксофоні музичну тему до фільму «Розова пантера» Генрі Манчіні та твір Лайнела Річі «Леді»), а також Вікторія Делестьянова та концертмейстер Іван Криворучко – вони виконали пісні на слова Миколи Барабулі (музика І. Криворучка) - «Колискова» та «Моє місто», пісню «Вишивала мати зозуленьку» на музику Пашкевича (слова В.Маха).

Фольклорний гурт «Млиночок» (викладачі Кіровоградських музичних шкіл) порадував народними піснями. Також прекрасно  виступили Аліна Бодашко, Оксана Кондратенко, гітаристи Андрій Царенко, Євген Ганул з Кіровоградської дитячої школи мистецтв. Кіровоградська музична школа №2 ім. Ю.С.Мейтуса була представлена баяністами Валерієм Любачем та Олексієм Івановим. Виконала пісню «Якби я мала крила орлині» Козонак Мар’яна з Кіровоградської музичної школи №4.

Потім гостям було проведено екскурсії по території заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія, меморіальному музею, музею історії українського хореографічного мистецтва.

Нагадаємо, що кожну суботу на «Хуторі Надія» триває Культурно-мистецька акція «Туристичний вікенд на Хуторі Надія»
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ирина .Ресторан "Стейк-Хауз" Come In
Доброго всем времени суток! Побывала в этом заведении сегодня впервые и хотелось бы поделиться впечатлениями.…
Valeriy I.Кінний клуб "Terra Equina" запрошує на тренування
Меня как то раз лошадка сбросила с себя.Что-то ей не понравилось. Хорошо,что оказался рядом травмпункт Оболони…
Елена .Кредит для камікадзе
Дякую за вашу працю. Я подивилася виставу у місті Тростянець. Все було просто казково; море емоцій. Ви показали…