Сучасний планшет та смартфони — для читачів «Мобільної газети»

05.06.13, 14:00

Київстар
Київстар
Абоненти мережі «Київстар», які є постійними читачами «Мобільної газети», мають можливість отримати подарунки — планшет діагоналлю 10’’та три смартфони «Київстар Aqua». Протягом двох місяців серед них будуть обрані випадковим чином власники цих подарунків.

З 1 червня по 31 липня 2013 року серед абонентів «Київстар», що підписані на «Мобільну газету», будуть обрані читачі, які отримають три смартфони «Київстар Aqua» та один планшет 10’’. Чотири щасливця будуть визначені випадковим чином. Акція розповсюджується автоматично на усіх постійних читачів сервісу, які користуються ним понад 30 днів під час зазначеного вище строку.

«Мобільна газета» — це контент-послуга від «Київстар», яка дозволяє користувачеві дізнаватись новини у зручний спосіб, отримуючи їх на власний мобільний телефон. «Мобільна газета» приходить читачеві щодня у вигляді MMS, не менше ніж на 7 сторінках. Вона має понад 15 тематичних розділів: «Світ», «Бізнес», «Україна», «IT-новини», «Спорт», «Авто», «Культура», «Факти дня», «Загадки» та інші. Перший тиждень користування безкоштовний, далі вартість підписки — лише 30 копійок на день з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7,5% від вартості послуги без урахування ПДВ.

За вісім місяців роботи сервісу його контент двічі модернізувався — додавались нові розділи, збільшилась кількість сторінок. Наразі «Мобільну газету» читають понад 20 тисяч абонентів. Для підключення «Мобільної газети» потрібно відправити будь-яке SMS на 778. Перші 7 днів послуга надається безкоштовно. Функція MMSмає бути активована у телефоні клієнта. Детальні умови акції — на www.kyivstar.ua/mnsКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…