Студентська республіка пройшла вихідними за містом

18.06.13, 9:41

Як і анонсував сайт "Тусовка", минулими вихідними відбулося свято для молоді - "Студентська республіка-2013". У програмі заходу, який тривав три дні - увесь вік-енд, - було чимало цікавого. Десант зі студентів вищих навчальних закладів області висадився у Новоукраїнcькому районі і учасників фестивалю привітала директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної адміністрації Ельза Лещенко.

Нудьгувати студентам цього разу не було часу, адже фестивальна програма була насичена різноманітними конкурсами та змаганнями – від спортивних ігор та інтелектуальних тренінгів до доволі кумедних та "продвинутих" у молодіжному середовищі суб-фестів "Фотосхватка", "Нічна туса", "Мафія" та "Мокрі війни". Інтелектуальним випробуванням для мешканців "Студентської республіки" став незмінний у студентському середовищі "КВН".Пройшли вибори студентського мера та Магістрату, битва Dj, конкурси "Перша Леді" та "Містер республіка".

Знайшлося місце і для шанувальників історичної реконструкції – кожен охочий мав можливість відчути себе учасником історичних подій, що свого часу мали місце у Центрі України. А переможці обласного туру відтепер візьмуть участь у Всеукраїнському фестивалі "Студентської республіки", де змагатимуться за звання кращих зі студентами вишів з інших регіонів держави. Далі дивіться фото, оприлюднені у соціальних мережах.

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…
Вікторія .​Отельный комплекс "Государь" и кафе-ресторан "Розмарин"
О, дякуємо, Влад! Нам це фото свого часу надали як історичне фото будівлі. Виправимо!
Вікторія .Ресторан «Paradise»
Денисе, це каталог, а не сайт ресторану "Парадіз". Найкраще вам туди зателефонувати