Kinect у бібліотеці

10.07.13, 15:00

Захоплюючий з першої секунди, Kinect всіх піднімає з дивана, щоб рухатися, сміятися і підбадьорювати один одного. Хочеш повеселитися разом з другом? Просто грай!

Гра KinectSports – містить шість веселих спортивних дисциплін і перенесе тебе зі звичайної кімнати на неймовірний стадіон! Стань контролером і грай в боулінг, пляжний волейбол, настільний теніс, футбол, займайся легкою атлетикою і боксом!

Гра Kinect Adventures – гра, яка гарантовано змусить тебе рухатись і дозволить грати зовсім по-новому. Разом з друзями і близькими ти можеш стрибати, ухилятися і прокладати собі шлях під час  гостросюжетних пригод в екзотичних локаціях.

З сенсором Kinect тіло контролює гру. Борись за виживання обома руками, зручно розташувавшись у холі першого поверху бібліотеки імені Чижевського. Таких ігор ти ще не бачив у нашому місті!

Іграми можна керувати за допомогою рухів тіла. Kinect реагує на твої рухи. Якщо потрібно вдарити, то бий! Якщо потрібно стрибнути, стрибай! Щоб активізувати сенсор, непотрібно ніяких дротів і підключень лише змахни рукою. Після чого зможешрозпочати гру сам або удвох. Будь ти завзятим геймером чи ні, кожен може грати і розважатися. Запрошуємо до обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського, де можна зіграти в  Kinect з 10.00 до 18.00 (понеділок-п’ятниця). Послуга коштує 2 грн./15 хв.

Ти вже знаєш, як грати. Ти вже отримав це запрошення, тож залишається лише прийти до бібліотеки!!!


автор - Гапіченко Наталія – працівник відділу соціокультурної діяльностіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!