Ще одне приміщення ПриватБанку - на Дружби Народів

17.07.13, 13:00

Нове приміщення ПриватБанку, обладнане зонами самообслуговування, відкрилося 12-го липня на площі Дружби Народів, біля магазину «Візит».

 

Відділення буде працювати у форматі самообслуговування - черги у каси залишаються в минулому, в новому просторому та зручному відділенні будь-яку послугу можна отримати протягом декількох хвилин. У новому відділенні з виділеними зонами самообслуговування клієнтам покажуть, як швидко виконати будь-яку банківську операцію, безкоштовно навчать новим технологіям і можливостям.


Більше того, співробітники банку можуть проконсультувати з будь-якого питання, в тому числі, як швидко і зручно отримати банківські послуги, не виходячи з дому.

 

З початку року у Кіровоградській області ПриватБанк вже відкрив одне нове відділення, передислокував два і оновив одинадцять відділень, до кінця року планується відкрити 5 офісів, працюючих в новому сучасному форматі самообслуговування. У Кіровоградській області працює понад 166 банкоматів, 193 термінали самообслуговування, 74 відділення, 49 з яких працюють і в суботу.


текст - Анжела Дзінзюра, Прес-служба ПриватБанку у КіровоградіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок