Брати Карамазови привітали Кіровоград із Днем незалежності

25.08.13, 16:42
Брати Карамазові
Брати Карамазові

У суботу 24-го серпня ввечері на головній площі Кіровограда розпочався святковий концерт до 22 – ї річниці Незалежності України. На святкову сцену з початку вийшли улюбленці кіровоградської молоді – рок-група "Внутри звука".

Музиканти одразу задали драйвів настрій площі Кірова. Потім молодь Кіровограда тепло вітала сусідів зі Знам’янки – молодіжний гурт "Проти течії". І нарешті кілька хвилин тому на сцену вийшла столична група, як вони себе назвали хлопці з Києва - "Брати Карамазови". 

Але перш ніж прозвучала перша пісня "Братів Карамазових" площу привітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Чернявський. Він щиро привітав кіровоградців та гостей міста із Днем Незалежності, зазначивши що нинішнє свято і концерт на площі додали місту гарного настрою, драйву і енергії. Олександр Чернявський передав вітання кіровоградцям від голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка.
По завершенню концерту на Кіровоград чекає святковий феєрверк.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?
Вікторія .База відпочинку “На гачок”
Відпочивали на базі сьогодні - 01.07.2020 - класний пляж! Ми приїхали біля 8.30 ранку, нас без проблем пустили (вхід на…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
А у них (у зоопарка) є свій сайт? Дайте посилання, будь ласка.