Кіровоградщина - очима художників

28.08.13, 10:29

На День незалежності у селі Скопіївка Добровеличківського району в рамках проведення фестивалю «Ми - українці» відбулося відкриття виставки художніх творів за підсумками проведення мистецької акції – пленеру «Кіровоградщина очима художників» в Добровеличківському районі.

Цього року пленер проходив в районі з 25 по 30 липня. Художники-учасники пленеру, серед яких були як досвідчені майстри, так і молоді автори, відтворювали красу Добровеличківського краю в своїх роботах. Дана акція була започаткована у 1999 році за ініціативи обласного художнього музею. З того часу були проведені пленери  в Новгородківському, Долинському, Добровеличківському, Новоукраїнському, Кіровоградському, Онуфріївському, Олександрійському, Новомиргородському, Вільшанському та Маловисківському районах.

У Добровеличківський район художники завітали не вперше. У 2001 році на цій прекрасній землі була проведена  акція «Кіровоградщина очима художників». У 2009 році на території району було проведено мистецький пленер в рамках фестивалю української народної творчості «Степограй 2009» в с. Карбівка.  В рамках цьогорічного пленеру художники працювали на території сіл Піщаний Брід та Червона Поляна, а також біля джерела, освяченого у травні цього року на честь Юрія Змієборця.

Учасники акції:
Валерій Давидов – член Національної спілки художників України; викладач мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
Володимир Волохов – художник-живописець;
Олександр Демиденко – художник-живописець;
Анатолій Кімнатний – член Національної спілки художників України, завідуючий відділом обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»;
Василь Коваль – студент Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури України;
Ірина Зантарія – викладач Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки;
Наталія Федорова – художник – майстер декоративного розпису;
Марина Кир’янова – викладач Кіровоградської міської дитячої художньої школи ім. О. Осмьоркіна;
Денис Ковтун – студент Київського національного університету культури і мистецтв;
Віктор Осипенко – художник (м. Помічна Добровеличківського району).

На виставці було представлено 47 робіт, створених художниками під час пленеру. Ці твори, найближчим часом можна буде переглянути у Добровеличківському районному краєзнавчому музеї. Їх презентація відбудеться також і в Кіровоградському обласному художньому музеї.

автор -  Анатолій Кімнатний – завідуючий відділу Кіровоградського  обласного художнього музею – картинної  галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»
  • Мистецький пленер
  • Мистецький пленер
  • Мистецький пленер
  • Мистецький пленер
  • Мистецький пленер
  • Мистецький пленер
  • Мистецький пленер
  • Мистецький пленер
  • Мистецький пленер
  • Мистецький пленер

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…