Кубок губернатора: Дві перемоги "Єлисавет-Баскет"!

12.10.13, 9:19
фото - Анюта Дроботун
фото - Анюта Дроботун
Сьогодні - третій день змагань у рамках Першого Міжнародного турніру на Кубок губернатора Кіровоградщини Андрія Ніколаєнка серед жіночих баскетбольних команд!

Участь у турнірі беруть чотири команди: кіровоградський БК «Єлисавет-баскет», команди з Білорусії - «СОЖ ГГУ» (Гомель) і «Олімпія» (Гродно), а також казахська команда «Тигри Астани».

У першому турі, який відбувся 10-го жовтня, «Тигри Астани» в напруженому матчі завдали поразки «Олімпії» - 66:62. БК «Єлисавет-баскет», на радість заповненому спортивному залу факультету фізичного виховання КДПУ, не залишив своїм суперницям з «СОЖ ГГУ» ніяких шансів, розгромивши їх з рахунком 102:51. Найрезультативнішим гравцем у складі кіровоградської команди стала Оксана Кисельова, на рахунку якої 20 набраних очок.

У другому турі - вчора, 11-го жовтня, - команди знову зійшлися в очних зустрічах. У білоруському протистоянні «СОЖ ГГУ» - «Олімпія» сильнішою була команда з Гродно - 80:69.

БК «Єлисавет-баскет» у протистоянні з казахською командою здобув другу перемогу на даному турнірі. Цього разу знову надійно в обороні відіграли і результативно в атаці – лише два очки до сотні не вистачило. Рахунок зустрічі 98:52.

Сьогодні, 2-го жовтня, о 15.00 команда «Тигри Астани» зіграє з БК «СОЖ ГГУ», а «Єлисавет-баскет» о 17.00 матчем з СБК «Олімпія» завершать груповий раунд даних змагань. А завтра - 13 жовтня, - о 15.00 почнуться матчі за третє місце та фінал!

текст - Віктор Слюсаренко ,"Спортивна Кіровоградщина"  • Марія та Дмитро (фото - Геннадий Заболотний)
  • фото - Геннадий Заболотний
  • фото - Геннадий Заболотний
  • фото - Анюта Дроботун
  • Кубок губернатора з баскетболу
  • Кубок губернатора з баскетболу
  • Кубок губернатора з баскетболу

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Юля, якщо допомога потрібна від сайту "Тусовка", напишіть, про що мова. Якщо потрібна допомога по напрямку захисту…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…