Підтримай талановитих школярів міста Кіровоград!

17.10.13, 9:00

Команда Кіровоградського НВК №26 «Infinity» потрапила в другий етап конкурсу від компанії REHAU та потребує підтримки всіх фанів рідного міста.

Цієї осені більше 300 ініціативних та талановитих команд з усієї України взяли участь у всеукраїнському шкільному конкурсі «Вікна Нашого Міста» від компанії REHAU, який триває з 1 вересня до 30 жовтня 2013 року. Мета конкурсу – допомогти дітям набути нових знань у сфері архітектури, будівництва, енергозбереження та спонукати до власного розвитку.

На проведення такого конкурсу представників компанії REHAU надихнули успіхи та досягнення минулорічного проекту «Мій будинок майбутнього», в якому взяли участь декілька сотень учасників з усієї України. 50 фіналістів презентували свої відео- та фотопроекти, а переможці отримали цінні призи, серед яких нові вікна в свій шкільний клас. Проте найбільшим надбанням від участі в конкурсі, на думку самих учнів, стало залучення дітей до вирішення проблем екології та енергозбереження, можливість застосування отриманих знань у власних школах та енергоефективних проектах міста.

На цьогорічний конкурс відгукнулися понад 300 шкільних команд з усієї України, які до 30 вересня змагалися за право потрапити в другий тур і розпочати власне дослідження історії архітектури рідного міста, взявши на приціл цікаві та незвичні вікна.

Одним із фіналістів стала команда Кіровоградського НВК №26 – «Infinity». Конкурсантиз 8-В класу обрали таку назву невипадково, адже вони вважають, що запаси енергії, думок та ідей, а головне, впевненості у власних силах і перемозі в їхньої команди нескінченні.До того ж цікаві факти з історії власного міста вони також можуть оповідати без зупину. Колишня фортеця святої Єлизавети, пізніше місто Єлисаветград, а сьогодні Кіровоград, змагаючись із столицями одним із перших запустило своїми вулицями електричний трамвай, відкрило телефонну станцію та впровадило телеграф. А такі відомі діячі, як Ю. Мейтус (композитор), Г. Нейгауз (піаніст і педагог), В. Винниченко (літератор і публіцист), Є. Коноплянка (український футболіст, півзахисник збірної України), – це лише незначна частина знаменитостей, з життям яких сплетена історія міста.

За умовами другого туру, команда обрала будинок у Кіровограді та провела історико-архітектурне дослідження, під час якого кожен з учасників команди зміг приміряти на себе одну з ролей: архітектора, історика, журналіста, інженера-інноватора, капітана. У результаті команда підготувала відеопрезентацію та виклала її на сайті конкурсу. Онлайн-голосування проводиться в соціальних мережах з 17 до 30 жовтня. 1 листопада 2013 року за результатами голосування в соціальних мережах та за вибором журі REHAU буде визначено двох переможців, кожен з яких отримає головний приз – засклення одного з класів школи та планшети для кожного учасника команди.

Яку будівлю обрала команда Кіровограда та чому?
Які вікна-«родзинки» розшукала у власному місті і, головне, наскільки креативно зуміла їх презентувати?
Як проголосувати?
Переглянути презентацію можна за посиланням:
http://konkurs.rehauvikna.com.ua/work/13/

Отримати більш детальну інформацію про команду та її проект, дізнатися, що саме їх надихнуло на участь у конкурсі, а головне, підтримати старання талановитих та енергійних школярів із Кіровограда можна, завітавши на презентацію команди «Infinity», яку школа організовує на наступному тижні. Якщо ви бажаєте відвідати презентацію або у вас з’явились додаткові запитання, ви можете звернутися до організаційного комітету конкурсу.

Організаційний комітет: Ірина Козятник e-mail: Iryna.Koziatnyk@rehau.com тел.: 0 800 30 8888

Для довідки: Міжнародний концерн REHAU був заснований у 1948 році в м. Рехау (Німеччина) і на сьогоднішній день представлений у більш ніж 50 країнах світу.Практичний досвід у галузі полімерних матеріалів компанія застосовує у виробництві віконних, дверних та фасадних профілів, жалюзі, підвіконь, систем для балконного засклення, зимових садів. На віконному ринку України підприємство працює з 1997 року. www.rehau.ua/vikna
Одним із принципів діяльності компанії є активна соціальна позиція. По всьому світу REHAU займається благочинною діяльністю в різноманітних сферах та реалізує цілий ряд проектів. Одним з таких проектів в Україні став конкурс для школярів «Вікна Нашого Міста»
www.konkurs.rehauvikna.com.ua.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Наталья .Кав’ярня-піцерія "Scorini"
Сегодня зашли в кафе, на первом этаже мест не было. По крутым ступенькам поднялись на второй этаж. Девушка, которая…
Надежда .​Школа латиноамериканських танців "Bachata Blanca - Кропивницький"
Очень хорошая школа! Если хочешь научиться танцевать, то тебе сюда. Хорошее настроение обеспечено!
Нина .Ресторан "Тихая Гавань"
От ресторана "Тихая Гавань" только положительные эмоции. Праздновали там свадьбу наших детей, все было на высшем…