Чемпіонат України з кросу: Честь Кіровоградщини захищали 10 атлетів!

01.11.13, 14:25
Чемпіонат України з кросу
Чемпіонат України з кросу

На минулих вихідних у дендропарку «Олександрія» відбувся колись дуже популярний на Кіровоградщині, а нині вже Білоцерківський Чемпіонат України з кросу. Змагання, де збираються найсильніші спортсмени з від усіх регіонів нашої держави.

За програмою змагань учасники за віком брали участь в бігу на 1км, 2км, 3км, 4км, 6км, 8км, 10км та естафети 4х1км. Честь Кіровоградщини захищали 10 атлетів, які найшли фінансову можливість прийняти участь в кросі. Слід відмітити, що в минулому дані змагання проходили на одній з найкращих кросових трас Європи, кіровоградській «Рощі десантників» і з 2006 року присвячувались пам’яті ЗТУ Володимира Костянтиновича Іванця. З плином часу крос перейшов до м. Біла Церква. Проте, щорічно дружина Володимира Іванця Віра Максимівна та син Костянтин разом з друзями Великого тренера відвідують кросовий чемпіонат, та проводять нагородження цінними подарунками переможців та призерів змагань пам’яті В. К. Іванця.

За результатами змагань кіровоградці здобули рекордні дві бронзові медалі та високе для нашого регіону 11 загальнокомандне місце з 27 команд.

Бронзовими призерами Чемпіонату України з кросу стали спартаківець Денис Піменов з бігу на 1км (Новомиргородська ДЮСШ, тренер Олександр Дарієнко) та учасник Чемпіонату Світу серед юнаків, колосовець Артем Таран з бігу на 3км(ОКДЮСШ «Колос», тренер Павло Армашов). До командного успіху також долучились Д. Качалов, О. Роздобудько, В. Демченко (Олександрівська ДЮСШ), О. Шелест (ОКДЮСШ «Колос»), О. Миронюк (Новомиргородська ДЮСШ), В. Сенчишин (ДЮСШ «Спартак-2002»), М. Опря (ОШВСМ), А. Кучеренко (ДЮСШ№2).

ФЛАКО вітає нашу команду та призерів змагань, та бажає вдало виступити на Чемпіонаті Європи в Белграді.

текст та фото - Ігор Шостак, Прес-центр ФЛАКО
  • Чемпіонат України з кросу
  • Чемпіонат України з кросу
  • Чемпіонат України з кросу
  • Чемпіонат України з кросу
  • Чемпіонат України з кросу
  • Чемпіонат України з кросу
  • Чемпіонат України з кросу
  • Чемпіонат України з кросу

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!