Експозиція «Барви природи»

03.11.13, 12:59

&ft131 жовтня 2013 року в Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнуто експозицію до 65-річчя з дня народження художника-земляка Олександра Васильовича Лісовенка «Барви природи».

Олександр Васильович Лісовенко народився 31 жовтня 1948 року в  м. Кіровограді. Ще змалку в нього прокинулося бажання малювати, зображувати навколишній світ різнобарвними фарбами. Навчаючись в загальноосвітній школі, юний Олександр розвивав ще свої творчі здібності в Кіровоградській дитячій художній школі імені Олександра Осмьоркіна. Саме викладачі художньої школи прищепили хлопцю почуття краси, вміння відчувати і відтворювати, занурюватися у світ прекрасного. Після закінчення у 1984 році Загорського художнього технікуму (Московська область, Російська федерація) образотворче мистецтво стало невід’ємною частиною його життя. Відомо, що Олександр Васильович 14 років працював у Кіровоградському художньо-виробничому комбінаті художнього фонду України на посаді художника-оформлювача. Працюючи в дружньому колективі митців, наполегливо відшліфовував свою майстерність, талант, намагаючись донести до глядача мрії, уподобання, красу рідного краю.  І своєрідним здобутком творчих пошуків митця стали живописні роботи «Перехід енергій», «Рідні простори», «Політ абрикоси», «Вишневий вир», «Різнотрав’я», «Осіннє намисто» та ін. Олександр Лісовенко постійно бере участь у міських, обласних та республіканських художніх виставках.

 Провідним жанром в творчості художника-земляка є пейзаж. Його роботи невибагливі, вони дихають свіжістю, безпосередністю та оптимізмом. Олександр Лісовенко продовжує радувати прихильників прекрасного своїми роздумами над іі величчю – Природою…

  В експозиції представлені такі твори як «Автопортрет» (2004) та художні полотна «Сонячно», «Хмарно» (2013). Це ті роботи, в яких домінують сонячні фарби і об’єднує їх основна тема – оспівування краси навколишнього світу. Також в експозиції розміщено фотографії, друковані матеріали, які ознайомлюють нас з життєвим та творчим шляхом митця.

 

 Текст -  Леся Дмітрієва, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею





Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!