Брати Капранови представили нову книгу і заспівали кіровоградцям

06.11.13, 10:00

Письменники та видавці брати Капранови завітали до Кіровограда з презентацією своєї нової книги. «Мальована історія Незалежності України» – це короткий - лише на 80 сторінок - виклад історичних подій, які зв’язують єдиною ниткою розвиток української державності, починаючи від трипільських та кіммерійських племен аж до 1991 року. Окрім опису історичних подій книжка містить мапи, комікси та портрети історичних діячів. Малювали історію Незалежності 6 художників: лідер гурту OT VINTA Юрко Журавель (Рівне), Олександр Бронзов (Чернігів), Олександр Костенко (Дніпропетровськ), Юрій Васін (Вінниця), Олег Коллар (Миколаїв), Роман Барабах (Львів).

Презентували видання в обласній бібліотеці ім. Д. Чижевського. Ті, хто прийшов на презентацію, мали нагоду придбати книгу за спеціальною ціною – 50 грн., а також почути з перших вуст чому і як народилася ідея мальованої історії.

Проте візитом до бібліотеки Капранови не обмежились. Ввечері близнюки представили свою музичну програму Дзен.ua у пабі "Черчиль". Містичні пісні, багато речитативу під акомпанімент кобзи і мелодійної гармоніки, пречудові вірши Сергія Татчина. А також спілкування з шанувальникам і фото на згадку…
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…
Ілона .Ресторан "Тихая Гавань"
Хочу залишити свій відгук про ресторан. Святкували день народження і всім дуже сподобався не тільки сам ресторан…
Oksana G.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Скажите пожалуйста у вас можно забронировать столик на 6 человек