Читай у новому форматі!

14.11.13, 12:00

Що краще: книга паперова чи книга електронна? Про це можна сперечатися годинами, але так і не знайти відповіді. Скільки людей – стільки думок, та час спливає, усе змінюється і бібліотеки – також.

Обласна бібліотека ім.Дмитра Чижевського намагається наблизитись до рівня зарубіжних колег в питанні комфортності обслуговування. У цій бібліотеці можна користуватися безкоштовним Wi-Fi та Інтернетом. Але сьогодні цим вже не здивуєш. Кілька років тому тут почали навчати користуванню iPаd та Kindle. На них вчаться шукати потрібну інформацію та читати книги і малеча, і старше покоління, а нещодавно користувачам почали надавати ще одну послугу: в обласній науковій бібліотеці усі бажаючі можуть читати цифрові журнали Росії. Безкоштовний доступ доповнотекстових версій журналів можливий з усіх комп’ютерів відділів обслуговування. А журнали дійсно цікаві та потрібні не лише для розваг і дозвілля, але й для підготовки до занять та наукової роботи.

Ми не закликаємо Вас забути про паперові книги, журнали чи газети, проте, хочемо звернути Вашу увагу на унікальну можливість безкоштовного користування новинками, що надає бібліотека. Чекаємо на Вас 7 днів на тиждень, з 10.00 до 19.00 (субота, неділя – до 18.00) за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Перелік Інтернет-журналів:

Азия и Африка сегодня

Библиография

Библиотековедение

Библиотечное дело

Вестник Московского университета. Серия 7. Философия

Вопросы истории

Вопросы философии

Искусство кино

Мировая экономика и международные отношения

Наука и жизнь

Научные и технические библиотеки

Новая и новейшая история

Новый мир

Педагогика

Социологические исследования
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!