В конкурсі «Міс пенітенціарна служба України – 2013» перемогу здобула кіровоградка

18.12.13, 15:00

11 – 13 грудня 2013 року відбувся конкурс «Міс пенітенціарна служба України – 2013». Перші два дні конкурс проводився в Білоцерківському училищі первинної підготовки та перепідготовки персоналу ДКВС. Конкурсантки здавали тести з професійної підготовки та фізичну підготовку (плавання), за результатами яких, найкращі результати здобули конкурсантки з Кіровоградської, Донецької та Рівненської областей.

І нарешті, 13 грудня 2013 року в актовому залі центрального апарату ДПтС України відбулась заключна частина конкурсу. Всі учасниці конкурсу показали дефіле у форменому одязі та слайд-шоу, продемонстрували ДКВС-кіно, творчий номер та дефіле у вечірніх сукнях.

Для підбиття підсумків та нагородження на сцені з’явився Голова служби генерал-полковник внутрішньої служби Лісіцков Олександр Володимирович та голова журі. Отже, «Міс глядацькі симпатії» отримала учасниця з управління ДПтС України в АР Крим. На третьому місці посіла учасниця з управління ДПтС України в Житомирській області. Друге місце здобула учасниця з управління ДПтС України в Харківській області.

І нарешті, перше місце - корону «Міс пенітенціарна служба України – 2013» завоювала найрозумніша, найсильніша та найчарівніша учасниця з управління ДПтС України в Кіровоградській області лейтенант внутрішньої служби Барабанова Світлана Сергіївна.

Всі учасниці отримали квіти, дипломи та подарунки.

Сектор по роботі з персоналом ДПтС України в Кіровоградській області

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!