У новий рік - разом з Лего

11.01.14, 10:00

Нічого так не розкриває душу дитини, як новорічна казка. А якщо до того ж ти ще й стаєш співучасником цієї казки – то це вже справжнє новорічне диво. І ось таке диво-шоу подарували вихованцям Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Кіровської районної ради, що в Кіровограді, учні Новопразького навчально-виховного комплексу.  Організатором шоу стала  Кіровоградська обласна громадська організація інвалідів «Народна академія творчості» на чолі з Ельмірою Небесною.


«Новорічна казка разом з LEGO EDUCATION» вміщувала в себе і демонстрацію технічних виробів учнів і святкові конкурси. Уявіть на хвилинку: до вас завітав змій, Дід Мороз, але незвичайний, а створений руками членів гуртка робототехніки «Сузір’я», яким керує заступник директора Новопразького НВК Лариса Мітленко.   Присутні змогли не лише побачити роботів, почути цікаву розповідь про їх створення, а й доторкнутись до них і навіть випробувати дію деяких на собі. Наприклад, робота-масажера. Читайте також: У Новій Празі школярі створюють роботівРазом з технічними новинками, дітей у новорічну казку запросили і справжні казкові герої: змій Горинич, Маша, ведмідь, Дід Мороз, Снігуронька та інші персонажі.  Наприкінці святкової програми діти усі разом створили ялинку з Лего та провели хоровод навколо неї.


Новорічні свята звичайно не бувають без подарунків. Тому кожен учасник отримав на згадку подарунки від учнів Новопразького навчально-виховного комплексу, які діти власноруч створили для своїх друзів – дітей з обмеженими можливостями, членів організації «Народна академія творчості» -- диво-птахів з орігамі. Центру ранньої реабілітації також  подарували м’які іграшки, розвиваючі ігри, ЛЕГО.


Звичайно, не залишили без подарунків і гостей. Кожному на згадку про цікаву зустріч подарували м’яку іграшку та янголів, виготовлених родиною Ніколаєвських, членів «Народної академії творчості»..


Напевно не змогли б діти так насолодитися святом, якби не допомога людей доброї волі та чуйного серця: Новопразького навчально-виховного комплексу, організації «Лего Україна». Студія «Винахідник», управління освіти Олександрійської райдержадміністрації. куратора проекту О.М.Чабан, студії «Фото Art Project»,Ірині Ніколаєнко,  ТОВ «Формула смаку», народного депутата України Андрія Табалова, громадської організації благодійного фонду «Наша родина». Новорічні свята ще тривають, попереду ще чимало нових проектів, але кожен з них залишає в серці неповторні миттєвості!


автор - Ольга Ніколаєвська, заступник голови обласної громадської організації інвалідів «Народна академія творчості»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!