«Імідж» готується до ювілею!

27.02.14, 10:30

25 річчя діяльності творчого колективу у позашкільному закладі – велика подія насамперед для його вихованців минулих років. Це можливість спів ставити свої очікування та мрії з сучасним станом колективу, якому вони у свій час навчалися. Це теплі зустрічі у колі друзів, спогади про своє  дитинство. І ще обговорення  проекту проведення урочистостей, які відбудуться 22 березня в приміщенні обласної філармонії.

Саме ці теми  були у центрі уваги  під час зустрічі  першого покоління іміджистів , зусиллями яких у 1988 році був заснований міський комсомольський штаб «Іскра» , який згодом перетворився у  творче об єднання молодіжний клуб  «Імідж».

Символічно, що в кінці зустрічі  до  засновників клубу  приєдналися  сучасні вихованці , які  виконали  для  старших товаришів Гімн  клубу створений  в більш пізній період існування клубу. Ця перша зустріч організована  беззмінним  керівником клубу – Заслуженим працівником освіти України Наталією Костянтинівною Долгополовою перша у низці запланованих  зустрічей з випускниками минулих років .

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Дім для безпритульних будує "Милосердя"
Телефон: 073-007-007-8
Egor C.Пиццерия "La Vita"
Конечно ничего общего с итальянской, вы лучше посмотрите как она выглядит приготовленная именно итальянцем в…
Наталья .Кав’ярня-піцерія "Scorini"
Сегодня зашли в кафе, на первом этаже мест не было. По крутым ступенькам поднялись на второй этаж. Девушка, которая…