Проект «Кіровоградщино! Тобі співаю славу!» триває у Новоукраїнці

04.03.14, 15:00
фото - Людмила Талашкевич, Новоукраїнська школа №8
фото - Людмила Талашкевич, Новоукраїнська школа №8

Нашій Кіровоградській області – 75 років! Славний ювілей досягнень, злетів, звершень і звичайних трудових буднів. Наш край поетично називають Священним Ексампеєм, Степовою Елладою, адже скільки іще нерозгаданих таємниць зберігає наш степовий край. І кому, як не нашій молоді, яка ступає на стежину свого дорослого життя, розкривати ці таємниці минулого, примножувати славу рідного краю, працювати на його розквіт і благо?!

Тому й народилася у Новоукраїнці, у викладача англійської мови школи №8 Людмили Талашкевич ідея зреалізувати проект «Кіровоградщино! Тобі співаю славу!», щоб  з’ясувати, наскільки добре діти знають історію рідного краю, долучити їх до багатої культурної спадщини нашої області, розкрити  їх таланти та художні смаки, розвинути інтелектуальні здібності, формуючи таким чином компетентності та компетенції, необхідні для майбутнього громадянина із європейським менталітетом.

фото - Людмила Талашкевич, Новоукраїнська школа №8
фото - Людмила Талашкевич, Новоукраїнська школа №8

Пані Людмила разом із колегами склала дуже різноманітну програму діяльності, яка включає і тематичні години спілкування «Історія скіфських степів: вчора і сьогодні», і роботу літературного кафе кафе «Громадянська лірика: вірші, які творять громадянина», і конкурс есе «Мала Батьківщина  в учнівському слові», і театралізоване ігрове шоу «Степова перлинка», і Європейський кінозал «Місто, де збуваються мрії», і конкурс малюнка «75 років! Палітра кольорів рідного краю»,і  конкурс фото «Чарує рідний край і піснею дзвенить!», і інтелектуальна гра для школярів міста «Що?Де?Коли?», в якій вже взяли участь команди Новоукраїнських загальноосвітніх шкіл №4, №6, №7 та №8.

У школі постійно діють виставки видань обласної преси - газет «Народне слово», журналу "Форум", а днями пройшов конкурс сонетів Шекспіра на англійській мові «Тобі - мої знання, мій рідний край», в якому взяли участь одинадцятикласники Новоукраїнської загальноосвітньої школи №8, Глодоської загальноосвітньої школи та учні Новоукраїнської загальноосвітньої школи №6, які читали сонети Шекспіра у перекладі. Всі учасники конкурсу отримали сертифікати і подарунки, розповідає Людмила Талашкевич, надані партнерами, зокрема - управлінням преси та інформації обласної адміністрації (книги кіровоградських авторів).

фото - Людмила Талашкевич, Новоукраїнська школа №8
фото - Людмила Талашкевич, Новоукраїнська школа №8

Пройшов у Новоукраїнці і конкурс презентацій  «Кіровоградщина – степова перлина України» на англійській мові. У ньому взяли участь як учні школи №8, так і школярі із Глодоської, Фурманівської, Комишуватської загальноосвітніх шкіл Новоукраїнського району, в яких працюють вчителями колишні вихованці пані Людмили. Діти-учасники отримали у подарунок збірки поезій наших земляків, виданих благодійним фондом «Розвиток Кіровоградщини».

"Регіональний патріотизм – ось те зерно, яке має бути посіяне в кожній юній душі. Тільки завдяки цьому ми зможемо говорити про виховання громадянина – патріота України, громадянина Європи, громадянина планети Земля, компетентнісної особистості, здатної глибоко розуміти процеси, які проходять у країні, співпереживати за трагічні сторінки історії, гаряче бажати процвітання рідної країни, гордитися своїм корінням героїчним", - ділиться Людмили Талашкевич.
фото - Людмила Талашкевич, Новоукраїнська школа №8
фото - Людмила Талашкевич, Новоукраїнська школа №8Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!