Всеукраїнський тиждень «Музика – дітям та юнацтву»

24.03.14, 11:00

В Обласній бібліотеці ім. Бойченка з 24 по 28 березня проходить Всеукраїнський тиждень «Музика – дітям та юнацтву». З цієї нагоди працівники відділу мистецтв запрошують на цікаві заходи присвячені музиці:

25 березня о 14.00 відбудеться літературно-музична композиція «Музика, як казка, музика – жива!». Музичний супровід заходу здійснюють студенти та викладачі Кіровоградського музичного училища.

27 березня о 12.00 відбудеться музичний турнір «На хвилях музики». Учасники заходу матимуть змогу позмагатися в наступних конкурсах -  «Світ музичних інструментів», «Знавець музичних інструментів», «Композитори світу» та інших.

з 26 березня відділ популяризації книги запрошує переглянути   книжкову виставку «Літературна творчість митця». Виставка присвячена творчості видатного російського письменника Миколи Гоголя, що народився в Україні і значну частину творчості присвятив українській історії, народним звичаям.  

з 26 березня у відділі мистецтв буде оформлена книжкова виставка «Визначні театри світу».Виставка присвячена Міжнародному дню театру і розповідає про видатні театри України та світу серед яких Маріїнський театр (Росія), Одеський академічний театр опери та балету (Україна), Арена де Верона (Італія), Гранд-опера (Франція) та інші.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!