Як кіровоградські команди в Черкаси на Кубок України їздили

30.04.14, 11:00

Цими вихідними у місті Черкаси пройшов Відкритий кубок України з «Що? Де? Коли?». У змаганні брали участь дві кіровоградські команди: «Песец» та збірна області «Проект Геркулес».

Обидві команди вже мають великий досвід у змаганнях на всеукраїнських турнірах, але якщо «Проект Геркулес» грає на дорослому рівні вже давно, то більш молода команда «Песец» лише рік як стала активно брати участь у чемпіонатах України без обмеження віку.

Організатори турніру провели дуже якісну підготовку, тому грати було комфортно і жодних серйозних нарікань не виявилося. Усього відіграли 90 запитань, які були поділені на два ігрові дня. Ведучим турніру став президент ЛУК - Ігор Кузьмін.

Наші команди виступили не досить вдало, що можна пояснити не зовсім оптимальним складом команд:кіровоградці грали по п'ять гравців, а «Песец» взагалі боровся у турнірі не основним складом, який виборов путівку на Кубок, а збірною командою, тому відсутність зіграності далася взнаки.

Переможцями турніру стала київська команда «Мінус один», срібло за командою з Дніпропетровська «Примати», а бронзу взяли харківчани «Сливки - Форс Мажор».

Кіровоградці зайняли у підсумку 18 (ПГ) та 29 (Песец) місця. Незважаючи на такі результати, усі досить гарно провели час, адже такі змагання - це не тільки інтелектуальний поєдинок, а насамперед зустріч багатьох друзів,можливість нових знайомств із цікавими людьми та гарного проведення часу разом.

Склади наших команд на ОКУ:

«Песец»: Олександр Тарасенко (капітан), Лисенко Тетяна, Іванов Денис, Скрипник Дмитро та Богдан Куц.

«Проект Геркулес»: Олександр Каєнко (капітан), Лариса Ціпов'яз, Дмитро Дурач, Ольга Гріднєва та Ілля Левошко.

Як це було - дивиться у сюжеті черкаської ТРК "Арена"

Вітаємо наші команди, бажаємо їм подальших успіхів та більш високих місць.

Текст - Олександр ТарасенкоКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок