​Cоціальна акція збору книг та іграшок: Відкрий своє серце для доброти!

15.05.14, 10:00

Кіровоградська обласна бібліотека бля юнацтва ім.О.М.Бойченка вже давно співпрацює з Комунальним закладом «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей з притулковими групами». Вихованці центру – постійні відвідувачі бібліотеки. Спеціально для них проводяться різноманітні заходи та майстер-класи. За підтримки програми «Бібліоміст» реалізується проект «З Інтернетом в успішне доросле життя», в рамках якого ця молодь має можливість навчатися основам комп’ютерної грамотності. За ініціативи бібліотеки були організовані соціальні акції зі збору книг та іграшок.

Цього разу бібліотека вирішила допомогти у навчанні, тож організувала соціальну акцію зі збору канцтоварів для вихованців центру. Дійсно, в цей складний для країни час, бюджетним організаціям дуже важко забезпечувати своїх вихованців усім необхідним для навчання, тож допомога нашої бібліотеки стала в нагоді, як ніколи.

Долучилась до соціальної ініціативи Кіровоградської обласної бібліотеки бля юнацтва ім.О.М.Бойченка й Кіровоградське обласне відділення Української Філії Міжнародної Християнської благодійної організації «Армія спасіння». Дізнавшись про те, що вихованці центру потребують допомоги у вигляді канцтоварів для навчання, представники організації, а саме - директор Ірина Хохотва та волонтер Олег Самойленко дуже швидко зреагували і принесли до бібліотеки купу корисних речей – блокноти, зошити, олівці, фломастери тощо. 8 травня ми запросили вихованців «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з притулковими групами» до бібліотеки, де разом з представниками «Армії спасіння» й передали їм усі зібрані спільними зусиллями канцтовари.

Зважаючі на захоплені обличчя вихованців та слова вдячності викладачів, ми вважаємо, що робимо гарну справу, тож запрошуємо усіх кіровоградців долучитися до цієї акції. Якщо ви маєте бажання та можливість допомогти вихованцям «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з притулковими групами» просимо приносити канцтовари (особливо потрібні Центру зошити в клітинку) до Кіровоградської обласної бібліотеки бля юнацтва ім.О.М.Бойченка (сектор соціокультурної діяльності).

Наша адреса: вул.Декабристів 6/15, тел. 22-66-01. Наша бібліотека та вихованці «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з притулковими групами» будуть вдячні всім за будь-яку допомогу.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!